Hallitus


Espoon Perussuomalaiset ry on 20 vuotta vanha yhdistys. Toiminnastamme vastaa yhdistyksen hallitus. Tässä hallituksemme yhteystiedot:

Puheenjohtaja Maija Saimalahti maisaima@welho.com 050 347 5714
1. Varapuheenjohtaja Veikko Granqvist veikko.granqvist@gmail.com 040 589 7275
2. varapuheenjohtaja Kari Paunonen karijuhani.paunonen@gmail.com 0400 362 805
Sihteeri Pia Ahjolinna pia.ahjolinna@yahoo.com 0400 235 865
Hallituksen jäsen Seppo Huhta seppo.huhta@netti.fi 040 516 4354
Hallituksen jäsen Suvi Karhu suvi@suvikarhu.fi
Hallituksen jäsen Seppo Kallunki
Hallituksen jäsen Jyrki Lohi
Hallituksen jäsen Jonna Löflund jonna.loflund@gmail.com
Hallituksen jäsen Paul Usvalampi
Hallituksen jäsen Jaana Valle melblondi@luukku.com
Hallituksen jäsen Mikko Wikstedt
Hallituksen varajäsen ja taloudenhoitaja Ari Ampuja ari.ampuja@gmail.com 0400 989 633
Hallituksen varajäsen Markus Bergman
Hallituksen varajäsen Kaija Hietanen
Hallituksen varajäsen Jarmo Kanerva
Hallituksen varajäsen Anna-Liisa Kuisma
Hallituksen varajäsen Henri Kuro henri_kuro@yahoo.com
Hallituksen varajäsen Seppo Naukkarinen
Hallituksen varajäsen Ahti Ortju
Hallituksen varajäsen Jouko Pirttimäki
Hallituksen varajäsen Seija Töyrylä