Hallitus

Espoon Perussuomalaiset ry on yli 20 vuotta vanha yhdistys. Toiminnastamme vastaa yhdistyksen hallitus. Tässä hallituksemme yhteystiedot:

Puheenjohtaja Suvi Karhu suvi(ät)suvikarhu.fi 041 437 5635
1. varapuheenjohtaja Jarno Eerola jarno.eerola(ät)gmail.com 046 884 8185
2. varapuheenjohtaja Seppo Kallunki
Hallituksen jäsen ja sihteeri Pia Ahjolinna pia.ahjolinna(ät)yahoo.com 0400 235 865
Hallituksen jäsen Paul Usvalampi paul.usvalampi(ät)gmail.com
Hallituksen jäsen Jaana Valle melblondi@luukku.com
Hallituksen jäsen Mauri Tikka
Hallituksen jäsen Cristian Tudose cristian.tudose(ät)aalto.fi
Hallituksen jäsen Kaija Hietanen
Hallituksen jäsen Oskari Kolehmainen oskari.kolehmainen(ät)gmail.com 0500 764 984
Hallituksen jäsen Jarmo Kanerva
Hallituksen varajäsen Ossi Haapalinna ossi.haapalinna(ät)gmail.com
Hallituksen varajäsen Markus Bergman
Hallituksen varajäsen Olli Mård mrdol6(ät)gmail.com
Hallituksen varajäsen Kim Mikander kim.mikander(ät)kolumbus.fi 0400 543 483
Hallituksen varajäsen Anna-Liisa Kuisma anna-liisa.kuisma(ät)windowslive.com
Hallituksen varajäsen Erkki Kaarnama
Hallituksen varajäsen Seppo Naukkarinen naukkis46(ät)gmail.com 040 577 3900
Hallituksen varajäsen Jouko Pirttimäki
Hallituksen varajäsen Seija Töyrylä seijatoyryla(ät)suomi24.fi 041 518 7511
Hallituksen varajäsen Martti Palosaari