Hallitus

Espoon Perussuomalaiset ry on yli 20 vuotta vanha yhdistys. Toiminnastamme vastaa yhdistyksen hallitus. Tässä hallituksemme yhteystiedot:

Puheenjohtaja Suvi Karhu suvi(ät)suvikarhu.fi 041 437 5635
1. varapuheenjohtaja Jarno Eerola jarno.eerola(ät)gmail.com 046 884 8185
2. varapuheenjohtaja Seppo Kallunki
Hallituksen jäsen ja sihteeri Pia Ahjolinna pia.ahjolinna(ät)yahoo.com 0400 235 865
Hallituksen jäsen Paul Usvalampi paul.usvalampi(ät)gmail.com
Hallituksen jäsen Seppo Naukkarinen naukkis46(ät)gmail.com 040 577 3900
Hallituksen jäsen Alexander Ahjolinna
Hallituksen jäsen Jarmo Kanerva
Hallituksen jäsen Anna-Liisa Kuisma anna-liisa.kuisma(ät)windowslive.com
Hallituksen varajäsen Kari Forsberg
Hallituksen varajäsen Markus Bergman
Hallituksen varajäsen Markku Kähkönen
Hallituksen varajäsen Kim Mikander kim.mikander(ät)kolumbus.fi 0400 543 483
Hallituksen varajäsen Mervi Syväranta
Hallituksen varajäsen Kaija Hietanen
Hallituksen varajäsen Marko Paukku
Hallituksen varajäsen Cristian Tudose